Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
▲▼▲BlackoutZone▲▼▲

Lana Del Rey - High By The Beach

Recommended Posts

na ATRL post o premierze ma 150 stron :gloria: Piosenka zaraz będzie na #1 w itunes USA ;____; To jest mega smutne RIP Uni ;_;

czekaj az otworza rejestracje w 2020, wtedy kiedy Kesha wyda nowy album :tea: nie ogarniam o co z tym chodzi tbh i dlaczego nie otwieraja ich czesciej  

czekaj az otworza rejestracje w 2020, wtedy kiedy Kesha wyda nowy album :tea: nie ogarniam o co z tym chodzi tbh i dlaczego nie otwieraja ich czesciej

Mają za słabe serwery na więcej użytkowników :gloria: Ogarniasz, że w tej chwili strona tematu z singlem HBTB ładuje mi się 5 minut :gloria: Jak wyciekło PG to przecież serwery im się wywaliły i nie można było w ogóle wejść na ATRL przez chyba godzinę ;-;

Mają za słabe serwery na więcej użytkowników :gloria: Ogarniasz, że w tej chwili strona tematu z singlem HBTB ładuje mi się 5 minut :gloria: Jak wyciekło PG to przecież serwery im się wywaliły i nie można było w ogóle wejść na ATRL przez chyba godzinę ;-;

to niech pokasuja konta ludzi, ktorzy juz nie wchodza :queenflopga: albo zainwestuja w lepsze, pewnie i tak zarabiaja na tym pelno kasy :orangu:

ja nie przepadam za atrl, nie dlatego ze stroa jest zla bo super mozna znalezc znajomych no i tez miec wszystie fave na jednej stronie, ale niektorzy hejterzy sa straszni i takie ogolne thready wlasnie czesto zamieniaja sie w mess przez kilka osob :gloria:

to niech pokasuja konta ludzi, ktorzy juz nie wchodza :queenflopga: albo zainwestuja w lepsze, pewnie i tak zarabiaja na tym pelno kasy :orangu:

ja nie przepadam za atrl, nie dlatego ze stroa jest zla bo super mozna znalezc znajomych no i tez miec wszystie fave na jednej stronie, ale niektorzy hejterzy sa straszni i takie ogolne thready wlasnie czesto zamieniaja sie w mess przez kilka osob :gloria:

No i nie ma co ukrywać, ale ta ilość osób tam jest też przytłaczająca :gloria: Nie da się znać wszystkich i czasami ogółem jest przez to wielki mess i nie da się ogarnąć

No i nie ma co ukrywać, ale ta ilość osób tam jest też przytłaczająca :gloria: Nie da się znać wszystkich i czasami ogółem jest przez to wielki mess i nie da się ogarnąć

fakt, ludzi jest tam o dużo za dużo, powinni częściej banować za jakieś nasty komentarze :orangu: raczej tylko udzielajac sie w fanbase mozna zapamietac jakies "twarze". pewnie tez kiedy nie logujesz sie dzien lub kilka przychodzi Ci masa powiadomien bo ktos chcial nawiazac rozmowe zwiazana z komentarzem lub Cie zhejtowac :rip:

what language is ya'll speakin in?!?! :orlynow:

also, Post a DL of the Itunes one.. :no1curr:

Polish :goaway:

Bitch you betta buy High By The Beach the smash no 1 single by Lana Del Rey on iTunes tbh :queenflopga:

Charts don't lie, when will PG? :reductive:

3XK4ujH.jpg

Here you go :goaway: (password is either onlyiplus.net or musicsoundsbetter)

http://dbr.ee/GpdL

• Like 1

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ

Get that flop thread bb :selenerz:

Suck you, fucker :selenerz:

LMAO YOU TWO :selenerz:

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ

Nini plz :selenerz:

Buy High By The Beach on iTunes now :selenerz: Music Video Out Today :selenerz:

I haven't listened to it yet, I definitely will later :selenerz:

#shamelesspromo :selenerz:

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ