Jump to content

Lana Del Rey - High By The Beach


Recommended Posts

na ATRL post o premierze ma 150 stron :gloria: Piosenka zaraz będzie na #1 w itunes USA ;____; To jest mega smutne RIP Uni ;_;

czekaj az otworza rejestracje w 2020, wtedy kiedy Kesha wyda nowy album :tea: nie ogarniam o co z tym chodzi tbh i dlaczego nie otwieraja ich czesciej  

Link to comment
Share on other sites

czekaj az otworza rejestracje w 2020, wtedy kiedy Kesha wyda nowy album :tea: nie ogarniam o co z tym chodzi tbh i dlaczego nie otwieraja ich czesciej

Mają za słabe serwery na więcej użytkowników :gloria: Ogarniasz, że w tej chwili strona tematu z singlem HBTB ładuje mi się 5 minut :gloria: Jak wyciekło PG to przecież serwery im się wywaliły i nie można było w ogóle wejść na ATRL przez chyba godzinę ;-;

Link to comment
Share on other sites

Mają za słabe serwery na więcej użytkowników :gloria: Ogarniasz, że w tej chwili strona tematu z singlem HBTB ładuje mi się 5 minut :gloria: Jak wyciekło PG to przecież serwery im się wywaliły i nie można było w ogóle wejść na ATRL przez chyba godzinę ;-;

to niech pokasuja konta ludzi, ktorzy juz nie wchodza :queenflopga: albo zainwestuja w lepsze, pewnie i tak zarabiaja na tym pelno kasy :orangu:

 

ja nie przepadam za atrl, nie dlatego ze stroa jest zla bo super mozna znalezc znajomych no i tez miec wszystie fave na jednej stronie, ale niektorzy hejterzy sa straszni i takie ogolne thready wlasnie czesto zamieniaja sie w mess przez kilka osob :gloria:

Link to comment
Share on other sites

to niech pokasuja konta ludzi, ktorzy juz nie wchodza :queenflopga: albo zainwestuja w lepsze, pewnie i tak zarabiaja na tym pelno kasy :orangu:

ja nie przepadam za atrl, nie dlatego ze stroa jest zla bo super mozna znalezc znajomych no i tez miec wszystie fave na jednej stronie, ale niektorzy hejterzy sa straszni i takie ogolne thready wlasnie czesto zamieniaja sie w mess przez kilka osob :gloria:

No i nie ma co ukrywać, ale ta ilość osób tam jest też przytłaczająca :gloria: Nie da się znać wszystkich i czasami ogółem jest przez to wielki mess i nie da się ogarnąć

Link to comment
Share on other sites

No i nie ma co ukrywać, ale ta ilość osób tam jest też przytłaczająca :gloria: Nie da się znać wszystkich i czasami ogółem jest przez to wielki mess i nie da się ogarnąć

fakt, ludzi jest tam o dużo za dużo, powinni częściej banować za jakieś nasty komentarze :orangu: raczej tylko udzielajac sie w fanbase mozna zapamietac jakies "twarze". pewnie tez kiedy nie logujesz sie dzien lub kilka przychodzi Ci masa powiadomien bo ktos chcial nawiazac rozmowe zwiazana z komentarzem lub Cie zhejtowac :rip:

 

Link to comment
Share on other sites

what language is ya'll speakin in?!?! :orlynow:

also, Post a DL of the Itunes one.. :no1curr:

Polish :goaway:

Bitch you betta buy High By The Beach the smash no 1 single by Lana Del Rey on iTunes tbh :queenflopga:

Charts don't lie, when will PG? :reductive:

3XK4ujH.jpg

Here you go :goaway: (password is either onlyiplus.net or musicsoundsbetter)

http://dbr.ee/GpdL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ

Get that flop thread bb :selenerz:

 

 

Suck you, fucker :selenerz:

LMAO YOU TWO :selenerz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ

Nini plz :selenerz:

Buy High By The Beach on iTunes now :selenerz: Music Video Out Today :selenerz:

I haven't listened to it yet, I definitely will later :selenerz:

#shamelesspromo :selenerz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lᴜᴠ3�ɪ♥Hᴀᴛᴇ�ɪ

Ok thanks for opinion :selenerz:

You can buy it anyways :gloria::selenerz:

you're welcome :selenerz:

 

maybe :aintevenmad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy Guidelines